Co mě čeká v knihovně

Už jsi našim čtenářem? Neváhej a přijď! Dětské oddělení ti nabízí: půjčování knih, půjčování časopisů, půjčování společenských her, čtenářské počítače, Open Office - Writer, Calc a další na čtenářských počítačích (přijď si udělat domácí úkol, můžeš si přinést i odnést fotky, texty, videa...) a Klubovnu.
Knihovna je místo kam si můžeš přijít napsat úkol po škole, místo, kam se můžeš schovat s kamarádkou nebo kamarádem když venku prší, místo, kde můžeš počkat na mámu, tátu nebo třeba na autobus a číst při tom báječnou knížku. Knihovna je místo, kde si můžeš domluvit schůzku, místo, kde můžeš zahnat nudu třeba hraním stolních her.

Koho se zeptám, když si nevím rady? Když nemůžeš najít knihu, neumíš hledat v katalogu v počítači nebo nevíš, na jak dlouho máš půjčené knihy, nestyď se a zeptej se knihovnice nebo knihovníka. Nebudou se ti smát ani na tebe křičet, ale rádi ti poradí a všechno vysvětlí.

Nenašel jsi, co jsi hledal? Hledal jsi u nás na regále marně svou oblíbenou knihu? V počítači je napsáno, že ji má knihovna na Jižních svazích? Co teď? Je to jednoduché! Průkaz se kterým si půjčuješ v našem dětském oddělení platí také ve všech našich pobočkách, například na Dílech, na Jižních svazích, v Malenovicích nebo na pobočce Podlesí. Udělej si malý výlet, knihovnice ti knihu půjčí a protože je hodná, nabídne ti i další. Knihy, které si půjčíš v kterékoliv z našich poboček, můžeš vrátit klidně u nás nebo naopak.
Posloucháš raději hudbu?
Doporučujeme:
Hudebniny - zde najdeš CD - písničky, pohádky, audioknihy, zpěvníky.

 


Těší se na tebe kocour Miloš knihovní.

Žádné komentáře:

Okomentovat