sobota 3. září 2022

Poslední ohlédnutí za prázdninami

Prázdniny utekly jako voda v potoce, přišel čas ranního vstávání, domácích úkolů a dalších školních povinností. Než se však v tom novém školním roce rozjedeme na sto procent, pojďme se ještě na chvíli zastavit a poohlédnout za letošními prázdninami. Byly totiž báječné!

Skvělá novinka - Roboherna - měla velký úspěch. Knihovnice Anďa byla každé úterý skvěle připravená a všichni si užili naše malé robůtky, programování a 3D tisk. Příště to bude ještě lepší, uvidíte!
V knihovně se tvořilo, malovalo, kreslilo, stříhalo a lepilo. Nejlepší na tom ale bylo, že jsme tvořili podle zlínských pověstí, umrlce ze zlínského rynku, kudlovského draka i hrad, ducha hlídajícího poklad nebo rytíře Miloše. Nechyběla ani Liduška, vnučka babky kořenářky, do které se rytíř Miloš tak nešťastně zamiloval.
Zábavné odpoledne s naší knihovnou v Parku Komenského bylo to úplně nejvíc super. Děti si užily rytířskou jízdu na koni, bojovaly s drakem a hrály maxi pexeso Šiju boty do roboty. Jak jinak, jsme přece v baťovském Zlíně.


Pro všechny příznivce společenských her všeho druhu máme také skvělou zprávu. Do našeho fondu her přibyly o prázdninách úžasné novinky. Tak na nic nečekejte a pro hry do knihovny pospíchejte!

Sečteno a podtrženo, byly to supeeeer prázdniny!Tak ahoj zase příště! Jak jinak než s naší knihovnou!


Žádné komentáře:

Okomentovat